Szkolne ApeleAdministracja

Uroczysty apel z okazji 222 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

30 kwietnia 2013 roku odbył się uroczysty apel z okazji 222 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Apel zorganizowała klasa Ic z oddziału gimnazjalnego w Borowie Wielkim, pod kierunkiem  wychowawczyni pani Anny Nowak.

Dodane 08 May 2013 przez Beata Garbacz

21 marca odbył się uroczysty apel z okazji pierwszego dnia wiosny.

Jak nakazuje tradycja uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły ciekawie i kolorowo poprzebierani. Nasze panie pedagog, Justyna Pająk i Beata Hodyl wybrały najlepiej przebranych uczniów, którzy na apelu otrzymali nagrody. Byli to: Gracjan Nowak z klasy III c, Kacper Woźniak z klasy VI a oraz Piotr Marszałek z klasy III b gimnazjum.

Dodane 17 Apr 2013 przez Beata Garbacz

Walentynki

Czternastego lutego w naszej szkole odbył się apel Walentynowy. W tym przedsięwzięciu uczestniczyli uczniowie gimnazjum i podstawówki oraz nauczyciele. Odbywał się on na czwartej i piątej godzinie lekcyjnej.

Dodane 20 Feb 2013 przez Beata Garbacz

Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

16 października o godzinie 9.00 w naszej szkole na sali gimnastycznej odbyła się Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi. Dzieci i młodzież szkolna prezentowała się wspaniale, bo tego dnia wszyscy przyszli ubrani na galowo. Uroczystość przygotowali członkowie samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pod przewodnictwem opiekunek samorządu: p. Renaty Krawczyk i p. Magdaleny Kopaczel. Oprawą muzyczną apelu zajęła się p. Anita Jatczak.

Dodane 29 Nov 2012 przez Beata Garbacz

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Nasza klasa 1 c gimnazjum w pocie czoła przygotowywała przez dwa tygodnie uroczysty apel związany z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja.
Dodane 24 May 2010 przez Beata Garbacz