Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku

Osiągnięcia - Konkursy i Olimpiady Przedmiotowe

Rok szk.UczeńKonkursOsiągnięcieOpiekun
1985/86Tomasz GrześkowiakKonkurs FizycznyI m. na etapie wojew.mgr Zygmunt Dolszewski
Tomasz GrześkowiakOlimpiada ChemicznaI m. na etapie wojew.mgr Janina Chalimoniuk
drużyna"Sprawni jak żołnierze"udział w finale wojew.mgr Zygmunt Dolszewski
1986/87drużyna"Sprawni jak żołnierze"udział w finale wojew.mgr Zygmunt Dolszewski
1987/88Robert GawełTurniej Mistrzów Matematykiudział w finale wojew.Stanisław Wojciechowski
drużyna"Sprawni jak żołnierze"udział w finale wojew.mgr Zygmunt Dolszewski
Piotr MarczeniaKonkurs Historycznylaureat finału wojew.mgr Jacek Zawiślak
1988/89Elżbieta Raczyńska"Sprawni jak żołnierze"III m. indywidualnie w finale wojew.mgr Zygmunt Dolszewski
drużynaIII m. drużynowo
w finale wojew.
Monika ChmurskaMała Olimpiada BiologicznaI miejscemgr Anna Kubin
1991/92Sebastian PetelickiKonkurs Historycznylaureat finału wojew.mgr Jacek Zawiślak
1992/93Mariusz FidelusKonkurs Fizycznylaureat finału wojew.mgr Zygmunt Dolszewski
Dominika BryłaKonkurs Historycznyudział w finale wojew.mgr Jacek Zawiślak
Żaneta Pondel
Joanna Tompalska
Konkurs Polonistycznyudział w finale wojew.mgr Teresa Rosiak
1993/94Krzysztof MarczakKonkurs Historycznylaureat finału wojew.mgr Jacek Zawiślak
1995/96Sebastian StempelKonkurs Wiedzy i Twórczości Technicznejlaureat finału wojew.mgr Sławomir Kopyciel
Romuald Mazakudział w finale wojew.
Dorota KołkowskaMała Olimpiada Biologicznaudział w finale wojew.mgr inż. Zbigniew Koszowski
1996/97Łukasz Mościpan
Piotr Smereczniak
Grzegorz Wysocki
Konkurs Wiedzy i Twórczości Technicznejudział w finale wojew.mgr Sławomir Kopyciel
1997/98Paweł SzlachetkaKonkurs Wiedzy i Twórczości Technicznejudział w finale wojew.mgr Sławomir Kopyciel
Helena BołtruszkoKonkurs Języka Rosyjskiegoudział w finale wojew.mgr Lidia Harciarek
1998/99Ernest PondelKonkurs Wiedzy i Twórczości Technicznejlaureat finału wojew.mgr Roman Stachowiak
Anna Stachowiak
Karol Tarczyński
udział w finale wojew.
1999/00Helena BołtruszkoKonkurs Języka Rosyjskiegolaureatka finału wojew.
II m. w elim. centralnych
mgr Lidia Harciarek
Helena BołtruszkoKonkurs Polonistycznyudział w finale wojew.mgr Teresa Rosiak
2000/01drużyna PCKOlimpiada Ratowniczaudział w finale wojew.piel. Daniela Koszowska
Milena SikoraKonkurs Geograficznyudział w finale wojew.mgr Krystyna Wojtków
Mariusz KubówKonkurs Informatycznyudział w finale wojew.mgr Sławomir Kopyciel
2001/02Michał KachnicKonkurs Informatycznyudział w finale wojew.mgr Sławomir Kopyciel
Mariusz KubówKonkurs Wiedzy i Twórczości Technicznejzwycięzca finału wojew.mgr Roman Stachowiak
2002/03Dawid BorkowskiKonkurs Informatycznyudział w finale wojew.mgr Sławomir Kopyciel
Anna HuckoKonkurs Polonistyczny udział w finale wojew.mgr Renata Dak-Pieprzyk
Adrian Grocholski
Anna Kowalewicz
Konkurs Przyrodniczyudział w finale wojew.mgr Beata Garbacz
2003/04Dawid Borkowski
Justyna Kachnic
Aleksander Kopyciel
Konkurs Informatycznyudział w finale wojew.mgr Sławomir Kopyciel
Justyna KachnicKonkurs Przyrodniczyudział w finale wojew.mgr Beata Garbacz
Mariusz KubówKonkurs Polonistycznyudział w finale wojew.mgr Renata Dak-Pieprzyk
2004/05Monika WernerKonkurs Historycznyudział w finale wojew.mgr Grażyna Olszewska
2007/08Izabela KnothKonkurs Języka Niemieckiegolaureatka finału woj.mgr Justyna Ugolik
2009/10Marcin OstrowskiKonkurs Historycznyudział w finale wojew.mgr Grażyna Olszewska
2013/14Sara SawickaKonkurs Historyczny
Konkurs Przyrodniczy
laureatka
z obu konkursów
mgr Jacek Zawiślak
mgr Beata Garbacz
Aleksandra StecKonkurs Biologicznyudział w finale wojew.mgr Renata Krawczyk
Aleksandra StecKonkurs Polonistycznylaureatka finału woj.mgr Anna Nowak
© RomanS  do góry 
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl