Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku

Osiągnięcia - Sportowe Rekordy Szkoły

Szkoła Podstawowa

DyscyplinaRokImię i nazwiskoWynik
Dziewczęta
60 m2004Joanna Szczepańska8,59 s
300 m2006Kamila Goraj45,76 s
600 m2006Paulina Nowakowska1:45,68 min
4 x 100 m2005Karina Janiszewska, Daria Olczyk, Marlena Chyl, Joanna Szczepańska58,2s
Skok w dal2006Marta Olczyk4,68 m
Skok wzwyż2002Roksana Biazik1,56 m
Pchnięcie kulą 4 kg2006Dominika Badowska9,72 m
Rzut piłeczką palantową2008Aleksandra Mickiewicz63 m
4-Bój2006Marta Olczyk344 pkt.
Chłopcy
60 m2003Krzysztof Chorążyk7,93 s
300 m2004Jakub Kowalski41,62 s
600 m2008Łukasz Nowek1:45,22 min
1000 m2003Krzysztof Chorążyk3:09,23 min
4 x 100 m2003Bartosz Biazik, Krzysztof Chorążyk, Kajetan Czuchraj, Adam Musiał50,90 s
Skok w dal2003Krzysztof Chorążyk5,81 m
Skok wzwyż2002Bartosz Włodarczak1,55 m
Pchnięcie kulą2004Mateusz Wyszyński7,98 m
Rzut piłeczką palantową2008Mateusz Królikowski74 m
4-Bój2003Krzysztof Chorążyk351 pkt.

Gimnazjum (oraz kl. 7 i 8 dawnej SP)

DyscyplinaRokImię i nazwiskoWynik
Dziewczęta
60 m1989Katarzyna Suczyłkin8,51 s
100 m1989Katarzyna Suczyłkin13,2 s
300 m2008Kamila Goraj43,77 s
400 m2006Sandra Klajbert68,6 s
600 m2008Paulina Nowakowska1:45,0 min
1000 m2007Paulina Nowakowska3:15,08 min
300 m ppł2000Monika Krzyżanowska51,84 s
4 x 100 m2000Monika Krzyżanowska, Malwina Kowalska, Estera Medyńska, Ilona Iwaniec56,53s
Skok w dal2008Kamila Goraj5,01 m
Skok wzwyż2003Roksana Biazik1,55 m
Pchnięcie kulą 4 kg1989Aneta Kowalczyk8,26 m
Rzut piłką lekarską (3 kg)1998Monika Krzyżanowska11,8 m
Rzut piłeczką palantową1989Aneta Gurgacz60 m
Rzut oszczepem1989Aneta Kowalczyk27,85 m
Chłopcy
60 m1990Adrian Kużel7 s
100 m2006Kajetan Czuchraj11,58 s
200 m2006Kajetan Czuchraj23,64 s
300 m2006Jakub Kowalski39,71 s
400 m1971Karol Ferdynus57,8 s
600 m1967Aleksander Stuła1:34,6 min
800 m2006Piotr Wieczorek2:15,52 min
1000 m1969Henryk Karczewski2:45 min
1500 m1974Ireneusz Obarzanek4:37,4 min
2000 m1972Eugeniusz Hutnik6:25,0 min
110 m ppł1974Lech Zdziszewski19 s
200 m ppł1974Marek Gwiaździński24,4 s
300 m ppł1999Grzegorz Zwarycz47,8s m
4 x 100 m2005Marek Szajna, Bartosz Biazik, Jakub Kowalski, Kajetan Czuchraj47,56 s
4 x 400 m1974Jan Urban, Ireneusz Obarzanek, Marek Gwiaździński, Mirosław Ogrodnik3:58,4 min
Skok w dal2005Krzysztof Chorążyk6,03 m
Skok wzwyż2004Bartosz Włodarczak1,70 m
Trójskok1984Roman Walków11,7 m
Rzut oszczepem1971Edward Zwolski50,3 m
Rzut dyskiem1974Marek Gwiaździński49,8 m
Pchnięcie kulą 5 kg1990Tomasz Wysoczański12,11 m
Rzut piłką lekarską (3 kg)1988Jarosław Spodarek14,2 m
Rzut piłeczką palantową2004Marcin Sołtys90 m
Wielobój rzutowy1981Wiesław Podgórny211 pkt.
Wielobój szybkościowy1974Tadeusz Raszczuk176 pkt.
© RomanS  do góry 
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl