AktualnościAdministracja

Zestawy pytań i odpowiedzi do konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015.

Przedstawiamy zestawy pytań i odpowiedzi dotyczące konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2014/2015 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.
Dodane 25 Jan 2015 przez Beata Garbacz

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubuskiego Kuratora Ośw. w roku szk. 2014/2015

Odbyły się już we wszystkich szkołach konkursy przedmiotowe. Zostali wyłonieni uczniowie, którzy awansowali do kolejnego etapu zawodów – rejonowych.

Dodane 07 Dec 2014 przez Beata Garbacz

Zwycięzcy konkursu na „Przyjaciela Lasu” wyłonieni.

Przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 do 30.10.2014 r. pracowicie zbierali żołędzie i kasztany, by myśliwi z Koła Łowieckiego „Orzeł” w Nowym Miasteczku zimą mogli karmić nimi zwierzaki w lesie. Zebrane przez dzieci żołędzie i kasztany zostały komisyjnie (z udziałem gospodarzy klas i opiekunów grup przedszkolnych) zważone przez członków KŁ "Orzeł" i odebrane ze szkoły. Wszyscy walczyli dzielnie. Szkoła Podstawowa zebrała łącznie 929,44 kg karmy; przedszkolaki – niewiele mniej, bo 877,50 kg.

Dodane 16 Nov 2014 przez Beata Garbacz

Żonkilowe „Pola Nadziei”

We Wrześniu nasz szkoła włączyła się do światowej akcji „Pola Nadziei”, z której dochód przeznaczony jest na pomoc ludziom starszym, chorym i cierpiącym.
Dodane 26 Oct 2014 przez Beata Garbacz

PODSUMOWANIE PROJEKTU

PODSUMOWANIE PROJEKTU"Gmina Nowe Miasteczko uczniom klas I-III- ETAP II"
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach  EFS