WydarzeniaAdministracja

Żonkilowe „Pola Nadziei”

We Wrześniu nasz szkoła włączyła się do światowej akcji „Pola Nadziei”, z której dochód przeznaczony jest na pomoc ludziom starszym, chorym i cierpiącym.
Dodane 26 Oct 2014 przez Beata Garbacz

Zbiórka pieniędzy na akcje Greenpeace ,,Adoptuj pszczołę''

W naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na akcje Greenpeace ,,Adoptuj pszczołę''. Zbiórkę prowadził szkolny wolontariat pod opieką pań E. Piotrowskiej i A. Sajpel.
Dodane 20 Oct 2013 przez Beata Garbacz

Jan Koczwara

Jan Koczwara - sławny uczeń naszej szkoły, animator kultury obecnie mieszkający w Myślenicach. Nigdy nie zapomniał o Nowym Miasteczku i choć naszą szkołę ukończył w 1955 roku to ciągle utrzymuje z nami kontakt.
Dodane 12 Feb 2013 przez Beata Garbacz

Wespół w zespół z Matematyką Granic

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Wespół w zespół z Matematyką bez Granic".
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest on w okresie od 01.09.2009 do 31.07.2012.
Cele Projektu to m.in.: podniesienie kluczowych kompetencji uczniów w zakresie: skutecznego porozumiewania się i efektywnego działania w zespole, twórczego rozwiązywania zagadnień problemowych, interdyscyplinarnego spojrzenia na rzeczywistość, pogłębiania znajomości języków obcych.
Dodane 26 Nov 2010 przez RomanS

Ale Ty to masz szczęście

Już 5 czerwca w godzinach 10.00 - 20.00 na Stadionie Miejskim wylosujesz w WIELKIEJ LOTERII FANTOWEJ organizowanej raz na 5 lat przez Zespół Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku coś, co Cię zadziwi i rozbawi, więc 5 złotych raz na 5 lat dla szkoły przygotuj!
Dodane 27 May 2010 przez RomanS